„Ateitis“ neatsilaikė prieš F.B.K. „Kauną“

II lygos Rytų zonos antrojo turo rungtynėse Vilniaus „Ateitis“ išvykoje 0:4 nusileido F.B.K. „Kauno“ ekipai bei, patyrusi antrą nesėkmę iš eilės, turnyro lentelėje nusirito į paskutinę vietą.
Rungtynių baigtis buvo nulemta vos prasidėjus rungtynėms, kai rungtynių teisėjas į vilniečių vartus skyrė 11 metrų baudinį bei už paskutinės vilties pražangą pašalino pagrindinį „Ateities“ vartininką.
„Vėl sunkokai įsivažiavom. Dėl baudinio ginčytis negaliu – jis buvo, tačiau dėl raudonos kortelės… tai nebuvo paskutinės vilties pražanga. Mano nuomone, vartininkas nubaustas per griežtai“, – apie rungtynes kalbėjo „Ateities“ treneris Romas Juknevičius.
Į vartus stojo Artiomas Tarianikovas, kurio įsiliejimas į komandos žaidimą daviau daugiau naudos, nei žalos. Visgi, dar pirmajame kėlinyje vilniečiai po kampinio praleido antrąjį įvartį.
„Buvom sutarę, kad atraminiai saugai padės, jei kamuolys atšoks ties baudos aikštelės linija. Tačiau varžovas smūgiavo visiškai laisvas. Antras „liaupsusas“ ir rungtynės baigtos“, – apie dar vieną šiurkčią auklėtinių klaidą kalbėjo R.Juknevičius.
Nepaisant žaidimo mažumoje, žaidimas išsilygino, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkiolika minučių, vilniečiai nusprendė žaisti va bank.
„Iki 76 minutės mes mažumoje negalėjome žaisti, jie – nemokėjo. Pagalvojau, kad nėra skirtumo, kokiu skirtumu pralaimėti, todėl išleidau puolėją. Deja, tuo metu šiurkščiai suklydo mūsų vartininkas“, – trečiąjį įvartį prisiminė treneris.
Tuo metu, kauniečiai smūgiavo šalia vartų, tačiau norėdamas išvengti kampinio, A.Tarianikovas pamušė kamuolį varžovui, kuris dar labiau lengvai padidino persvarą. Tas įvartis visiškai sužlugė komandos viltis pakovoti bent dėl taško.
„Kol mas nėra susiklausymo gynyboje. Komanda rodo ne geriausią formą. Duodam „forą“, o po to atsižaisti sunku. Esu nusiminęs, nes su tokiais varžovais komanda turėtų žaisti geriau“, – reziumavo R.Juknevičius.