„Ateitis“ – „Rotalis“ 1:1

Tašką Lietuvos II lygos pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Ateities“ ekipa, kuri lygiosiomis 1:1 sužaidė su kita sostinės komanda „Rotaliu“.

Pirmojo kėlinio pirmoje pusėje „Rotalis“ pasinaudojo viena iš nedaugelio varžovų klaidų ir išsiveržė į priekį, tačiau rungtynėms besibaigiant, 11 metrų baudinį realizavo Jaroslavas Ilcevičius, taip garantuodamas „Ateities“ klubui tašką.

Dar prieš tą baudinį, Romo Juknevičiaus auklėtiniai spaudė varžovus beu turėjo galimybių anksčiau išlyginti rezultatą. To padaryti jiems nepavyko.

Šiose rungtynėse „Ateities“ ekipoje debiutavo net trys 13 – 14 metų jaunuoliai: Žygimantas Urbietis, Matas Gudaitis ir Matas Radžiukynas.

„Šiek tiek rizikavau leisdamas jaunimą, tačiau nei jie patys nenusivylė, nei mūsų nenuvylė. Galiu paprastai pasakyti, kad jie ne tik nesugadino vaizdo aikštėje, tačiau ir prisidėjo prie bendro rezultato. Labai pozityvios rungtynės“, – kalbėjo R.Juknevičius.

Per visą antrąjį kėlinį „Rotalis“ sukūrė kelias pusproges įvarčiui pasiekti, tačiau bendrą situaciją aikštėje valdė „Ateitis“.