„Ateitis“ – „Snaigės“ turnyro B grupės nugalėtoja!

Tašką penktojo „Snaigės“ turnyro rungtynėse iškovojo „Ateities“ komanda, kuri lygiosiomis 1:1 sužaidė su „VU-Vilmesta“ studentais. Pirmasis kėlinys baigėsi baigėsi be įvarčių, o vos prasidėjus antrajam – į priekį išsiveržė Vilniaus universiteto komanda. Besibaigiant rungtynės, puikiu smūgiu iš oro Irmantas Vilkevičius rezultatą išlygino.

„Rungtynės buvo apylygės. Žaidimo organizacija nebloga. Sakyčiau, kad progų buvo sukurta ir prie vienų, ir prie kitų vartų. Buvo momentas, kai varžovai perėmė iniciatyvą, tačiau sužaidėme išties geras rungtynes. Labai džiaugiuosi“, – rungtynes komentavo treneris Romualdas Juknevičius.

Beveik visą pirmąjį kėlinį rungtynėse dominavo didelis tempas, tačiau progų sukurta nebuvo daug. Tiesa, viename epizode VU studentas iš kelių metrų nepataikė į vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo „VU-Vilmestos“ atakomis, o „Ateitis“ stengėsi kontratakuoti. Po studentų įvarčio žaidimas aprimo, tačiau paskutines 10 minučių situaciją aikštėje jau kontroliavo „Ateitis“.

Laimėję B grupės turnyrą, „Ateities“ auklėtiniai vasario 22 dieną (šeštadienį) pusfinalyje susitiks su „Granitu“.