Gynybos klaidų Trakų komanda nedovanojo

2013.06.12

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 7-ojo turo rungtynes antradienį „Trakai-2“ ekipai pralaimėjo 1:3 (0:2).

Pirmajame kėlinyje vyko lygus žaidimas, bet dvi labai šiurkščios mūsiškių gynybos klaidos varžovams, galima sakyti, „padovanojo“ du įvarčius.

59-ą minutę rezultatas sušvelnintas, kai iššokęs vienas prieš Trakų komandos vartininką Motiejus Jokšas pasiuntė kamuolį į vartus. Tai – antrasis Motiejaus įvartis II lygos pirmenybėse.

Po praleisto įvarčio varžovai, kuriems atstovavo keli pagrindinės „Trakų“ ekipos futbolininkai, padidino „apsukas“ ir greitai atsatė dvejų įvarčių skirtumą. Trakiškiai susikūrė dar kelias puikias progas įvarčiams, bet „Ateities“ komandą nuo didesnių nemalonumą gelbėjo vartininkas Tomas Molnikas.

Antra vertus, paskutinę minutę po galingo Luko Valvonio tolimo smūgio kamuolys sudrebino „Trakų“ vartų skersinį.

8-ojo turo rungtynes FM „Ateitis“ birželio 16 d. (sekmadienį) Fanų stadione 15 val. 45 min. žais su vienais pirmenybių lyderių Vilniaus Mykolo Romerio universiteto (MRU) futbolininkais.

FM „Ateitis“ – FK „Trakai-2“ 1:3 (0:2)

Įvarčiai: 0:1 Mantas Leonavičius (11 min.), 0:2 Rokas Masenzovas (35 min.), 1:2 Motiejus Jokšas (59 min.), 1:3 Maksimas Afanasjevas (66 min.).