II lyga: apmaudžiai išsprūdusios lygiosios

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 14-ojo turo rungtynes po permainingos kovos 1:3 pralaimėjo Vilniaus „Rotaliui“. Varžovai po daug aistrų sukėlusio teisėjo sprendimo pergalę išplėšė dvikovai baigiantis.

„Ateities“ treneris Romaldas Juknevičius kaip įprasta pasirinko žaidimo taktiką „antruoju numeriu“, kai atsitraukiama į savo aikštės pusę ir varžovams be kovos atiduodama iniciatyva. Po vasaros pertraukos prastos fotmos esantiems „Rotalio“ futbolininkams tai buvo lyg išganymas. Pirmasis kėlinys pralaimėtas 0:1, kai varžovai įvartį 17-ą minutę pasižymėjo po standartinės situacijos.

Kai nuo antrojo kėlinio pradžios mūsiškiai pradėjo žaisti aktyviai ir spausti varžovus, „Rotalis“ iš karto susidūrė su didžiulėmis problemomis.

Jau 49-ą minutę gražią mūsų komandos kombinaciją taikliu smūgiu užbaigė Martynas Vinckovskis, įmušęs savo pirmąjį įvartį II lygoje ir išlyginęs rezultatą.

Mūsiškiai dominavo. Keletą vkartų prie „Rotalio“ vartų buvo karšta. Varžovai atkuto tik mačui baigiantis.

Lemiama tapo 82-oji rungtynių minutė, kai teisėjas iš Vilniaus Donatas Šimėnas prie pat baudos aikštelės linijos į mūsų komandos vartus sugavojo skirti baudos smūgį.

Bet tai buvo dar ne viskas. Kol vartininkas Artiomas Tarianikovas rikiavo „sienelę“ … nuaidėjo teisėjo švilpukas smūgiui. Tad galima teigti, jog „Rotalio“ futbolininkas smūgiavo į tuščius vartus.

FM „Ateitis“ – SFK „Rotalis“ 1:3 (0:1)

Įvarčiai: 0:1 Žygimantas Okulevičius (17 min.), 1:1 Martynas Vinckovskij (49 min.), 1:2 Vasilijus Novičkovas (82 min.), 1:3 Vladimiras Zadneprovskis (85 min.).

Rugpjūčio 20 d. FM „Ateitis“ žais su Vilniaus „Bekentu“, kuriam pirmajame rate po atkalios kovos nusileido 1:2.Ateinantį antradienį rungtynių pradžia Fanų stadione – 18 valandą.

Savo paskutines rungtynes „Bekentas“ su antrąją vietą užimančia sostinės MRU komanda baigė lygiosiomis 2:2. Pirmenybių lyderiai Vilniaus „Gariūnų“ futbolininkai Trakuose su „Trakai-2“ komanda sužaidė 1:1.