II lyga: baigė pirmąjį ratą

2013.08.08

FM „Ateitis“ baigė Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių pirmąjį ratą. Trečiadienį Kaune žaista su „Stumbro“ komanda, kuri iki tol pirmenybėse rungtyniavo NFA (Nacionalinė futbolo akademija) vardu.

Iš birželio 26-osios į rugpjūčio 7-ąją nukeltas varžybas mūsiškiai Kaune pralaimėjo rezultatu 1:7 (0:3).

Pasak „Ateities“ ekipos trenerio Romaldo Juknevičiaus, iki pirmojo kėlinio vidurio varžovams nenusileista ir susikurtos dvi geros progos įvarčiams. Tačiau iki kėlinio pabaigos jėgų neužteko (praleisti trys įvarčiai), o po pertraukos kauniečiai visiškai dominavo aikštėje.

Mūsiškiams garbės įvartį 87-ą minutę pelnė Justinas Didika, kai „Stumbro“ futbolininkai jau pirmavo 7:0.

Kauno „Stumbras“ – FM „Ateitis“ 7:1 (3:0)

Įvarčiai: 1:0 Klaidas Janonis (32 min.), 2:0 Erikas Skripkinas (36 min. iš 11 m baudinio), 3:0 Erikas Skripkinas (37 min.), 4:0 Audrius Račkus (61 min.), 5:0 Laimis Jurevičius (68 min.), 6:0 Mantas Varanauskas (76 min.), 7:0 Tomas Keršulis (82 min.), 7:1 Justinas Didika (87 min.).

FM „Ateitis“ komanda antrojo rato varžybas pradeda jau šį šeštadienį, rugpjūčio 10-ąją rungtynėmis Druskininkuose. Pirmojo rato rungtynės namie „Druskininkų“ futbolininkams pralaimėtos 1:4.