II lyga: Jonavoje iškovota įtikinama pergalė

2013.07.03

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę. Trečiadienį per XII turo rungtynes Jonavoje įtikinamai 3:0 (2:0) įveikti pirmenybių autsaideriai „Fajetono“ futbolininkai.

Pirmajame kėlinyje mūsų komandai įvarčius pelnė Vilius Drazdauskas (7 min.) ir Karolis Šidlauskis (30 min.).  Antroje žaidimo pusėje pasižymėjo Lukas Valvonis (63 min.).

Į Jonavą „Ateities“ komanda atvyko iš Klaipėdos. Uostamiestyje vyksta FM „Ateitis“ treniruočių stovykla.

„Ateities“ komandos trenerio Romaldo Juknevičiaus komentaras:

„Mūsų komanda dominavo aikštėje ir nugalėjo visiškai pelnytai. Jau pirmajame kėlinyje įmušėme du įvarčius. Antra vertus, keletą kartų sėkmingai po varžovų atakų savo vartus apgynė vartininkas Tomas Molnikas. Po pertraukos jis darbo beveik neturėjo – žaidimas beveik visą laiką vyko jonaviškių aikštės pusėje“.

Rungtynės Jonavoje vyko treniruočių aikštėje. Mat prieš Lietuvoje vyksiantį Europos jaunių čempionato (U19) finalo turnyrą pagrindinėje Jonavos stadiono aikštė saugoma Kaune rungtyniausiančių rinktinių treniruotėms.

Po pergalės Jonavoje „Ateitis“ turo 6 taškus ir pakilo į 11-ąj lentelės poziciją. Tiek pat taškų turi ir Vilniaus „Granitas“, bet mūsų futbolo mokyklos atstovai yra laipteliu aukščiau, nes „Granitą“ įveikė per tarpusavio rungtynes.

Kitas II lygos rungtynes FM „Ateitis“ liepos 9 d. Kybartuose žais su su seniausiu Lietuvos futbolo klubu „Sveikata“, gyvuojančiu nuo 1919 metų.

„Fajetonas“ – FM „Ateitis“ 0:3 (0:2)

Įvarčiai: Vilius Drazdauskas (7 min.), Karolis Šidlauskis (30 min.), Lukas Valvonis (63 min.).

FM „Ateitis“: Tomas Molnikas, Dominykas Pajėda (72 min. Domas Bubulis), Mindaugas Kuras, Vitalijus Korablikovas, Patrikas Žukovskis (61 min. Arnoldas Kunigėlis), Martynas Vinckovskis (52 min. Lukas Valvonis), Justinas Didika (57 min. Tautvydas Bagonas), Artūras Krasnoložskis, Vilius Drazdauskas, Motiejus Jokšas (61 min. Rimvydas Strazdas), Karolis Šidlauskis.