II lyga: Kybartuose patirta nesėkmė

2013.07.10

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių XIII turo rungtynes antradienį Kybartuose „Sveikatos“ klubui pralaimėjo 1:4.

Pirmojo rato pabaigoje labai sėkmingai rungtyniavusi „Sveikata“, kuris yra seniausias Lietuvos futbolo klubas (įkurtas 1919 metais), viską išsprendė jau per pirmąjį kėlinį. Jį kybartiškiai laimėjo rezultatu 3:0.

Varržovams pirmaujant 4:0, rezultatą 70-ą minutę sušvelnino Lukas Valvonis.Tai 3-asis šio 16-mečio puolėjo įvartis II lygos pirmenybėse.

Po šio turo II lygos Pietų zonos pirmenybėse skelbiama mėnesio pertrauka. Antrojo rato kovas FM „Ateitis“ rugpjūčio 10-ąją pradės rungtynėmis išvykoje su „Druskininkų“ futbolininkais.

Kybartų „Sveikata“ – FM „Ateitis“ 4:1 (3:0)

Įvarčiai: 1:0 Gintaras Čibirka (24 min.), 2:0 Vaidotas Norkeliūnas (36 min.), 3:0 Jaunius Mikalauskas (39 min.), 4:0 Robertas Bradūnas (60 min.), 4:1 Lukas Valvonis (70 min.).