II lyga: laimėtas kėlinys taškų neatnešė

2013.08.11

FM „Ateitis“ komanda Druskininkuose prieš vietos futbolininkus laimėjo antrąjį kėlinį, bet tai taškų mūsiškiams neatnešė. Šeštadienį Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse patirtas 11-as pralaimėjimas.

Pirmenybių antrojo rato starte „Druskininkų“ ekipai nusileista rezultatu 1:3 (1:0). Iš esmės viskas buvo prarasta pirmoje žaidimo pusėje, kai per 10-ties minučių intervalą mūsiškiai praleido tris įvarčius.

Prestižo įvartį Patrikas Žukovskis pelnė 86-ą minutę, II lygoje pasižymėjęs pirmą kartą.

„Ateities“ komandos trenerio Romaldo Juknevičiaus komentaras:

„Pirmajame kėlinyje varžovai, didelės persvaros neturėję, mums mušė po elementarių gynybos klaidų. Po pertraukos šeimininkus kaip reikiant pavaikėme – juos nuolat presingavome. Treniruočių stovykla Šventojoje nenuėjo veltui. Tik gaila, kad vaikinai ne iš karto „įsijungė“ į varžybas. Antrajame kėlinyje susikūrėme kelias progas, bet įmušti pavyko tik pabaigoje“.

Rugpjūčio 13-ąją, antradienį FM „Ateitis“ Fanų stadione žais su Vilniaus „Rotaliu“. Varžybų pradžia – 18 valandą.

Pirmenybių starte mūsų futbolo mokyklos ko0mandos žaidėjai „Rotaliui“ 0:1 nusileido tik po atkaklios kovos – varžovai įvartį iš 11 metrų baudinio įmušė mačui baigiantis.

XV turas

„Druskininkai“ – FM „Ateitis“ 3:1 (3:0)

Įvarčiai: 1:0 Tomas Saveikis (24 min.), 2:0 Jonas Šimonis (30 min.), 3:0 Tomas Jaruševičius (35 min.), 3:1 Patrikas Žukovskis (86 min.).