II lyga: nesėkmių serija nutraukta pirmosiomis lygiosiomis

2013.09.11

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse pirmą kartą sužaidusi lygiosiomis per antrąjį ratą iškovojo pirmąjį tašką. Trečiadienį Naujojoje Vilnioje 19-ojo turo dvikova su „Granitu“ baigta 1:1 (0:1).

Pirmąjį kėlinį laimėjo šeimininkai, kai tolimu smūgiu 15-ą minutę įmušė įvartį. Pastaruoju metu labai sėkmingai rungtyniaujantys „Granito“ futbolininkai pirmoje žaidimo pusėje valdė aikštės vidurį, o po kelių jų smūgių kamuolys praskriejo visai šalia mūsiškių vartų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. Įnirtingai kovoję mūsų futbolininkai  sugebėjo sustyguoti savo žaidimą ir pradėjo rungtyniauti darniau už varžovus.

60-ą minutę Arnoldas Kunigėlis tiksliu perdavimu į priekį išvedė Motiejų Jokšą, kuris technišku smūgiu per vartininką pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1. Tai – antrasis Motiejaus įvartis II lygos pirmenybėse.

Iki finalinio teisėjo švilpuko vyko atkakli ir labai kieta kova. Per paskutines varžybų minutes abi komandos galėjo išplėšti pergalę, bet viskas baigėsi lygiosiomis. „Granitui“ nepavyko atsirevanšuoti iš pralaimėjimą pirmajame rate 1:2.

„Ateities“ komanda II lygos pirmenybėse savo sąskaitą tašku papildė po 7 iš eilės patirtų nesėkmių.

Vilniaus FK „Granitas“ – FM „Ateitis“ 1:1 (1:0)
Įvarčiai: 1:0 Danielis Sadovskis (15 min.), 1:1 Motiejus Jokšas (60 min.).

Rugsėjo 17 d. (antradienį) 17 val. mūsų futbolo mokyklos ekipa Trakuose žais su „Trakų“ antrąja komanda.