II lyga: „Rūdupiui“ priešintasi, bet pralaimėta

2013.09.03

FM „Ateitis“ komanda antradienį per Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 18-ojo turo rungtynes po atkaklios kovos Prienų „Rūdupiui“ nusileido 1:2 (0:2).

Praėjusio sezono II lygos Pietų zonos nugalėtojui „Rūdupiui“ mūsų futbolo mokyklos komanda pirmajame rate pralaimėjo net 1:7. Šįsyk vaizdas aikštėje buvo visiškai kitoks – „Ateities“ futbolininkai iki paskutinio teisėjo švilpuko bandė išplėšti lygiąsias.

Buvusio Lietuvos rinktinės saugo Dariaus Maciulevičiaus treniruojami „Rūdupio“ futbolininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 2:0. Patyrę svečiai didelės persvaros neturėjo, bet sėkmingai išnaudojo susikurtas progas.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje (47 min.) „Ateities“ puolėjas Lukas Valvonis kairiuoju kraštu įsiveržė į varžovų baudos aikštelę ir taikliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus. Tai – 4-asis Luko įvartis II lygos pirmenybėse.

FM „Ateitis“ futbolininkai žaidė išties pasiaukojamai, tačiau atakuojant stigo darnesnių veiksmų, nors keletą kartų prie svečių vartų buvo išties karšta. Antra vertus rungtynėms baigiantis nuo trečiojo „Rūdupio“ įvarčio mūsiškius gelbėjo virpstas.

Kitas rungtynes FM „Ateitis“ rugsėjo 11 d., trečiadienį 17 val. Naujojoje Vilnioje žais su pastaruoju metu sėkmingai rungtyniaujančiu „Granitu“.

Rungtynių rezultatai

FM „Ateitis“ – Prienų „Rūdupis“ 1:2 (0:2)
Įvarčiai: 0:1 Evaldas Steponavičius (19 min.), 0:2 Rokas Sikorskis (41 min.), 1:2 Lukas Valvonis (47 min.).

Vilniaus „Bekentas“ – Kauno „Stumbras“ 1:5
Kybartų „Sveikata“ – Vilniaus „Rotalis“ 2:1
Vilniaus „Granitas“ – Vilniaus MRU 1:1

Kauno „Kauno“ – Vilniaus „Bekento“ rungtynės neįvyko. Vilniečiai neatvyko į varžybas. Galutinį sprendimą dėl šių rungtynių rugsėjo 4 dieną priims Kauno apskrities futbolo federacijos drausmės komitetas.