II lygoje apmaudžios lygiosios

II lygos Rytų zonoje dalyvaujanti „Ateitis“ rungtynes su lygos autsaidere „Tera“ baigė lygiosiomis 1:1 bei iškovoję tašką, turnyro lentelėje pakilo į septintą vietą.

Vos prasidėjus rungtynėms, Elvinas Ališauskas išvedė „Ateitį“ į priekį, o jo komandos draugai tęsė turbo pasirodymą pirmajame kėlinyje. Netrukus kamuolys nuo skersinio darkart kirto liniją, vėliau grįžo į aikštę, tačiau teisėjai to neužfiksavo.

Sužaidus maždaug pusvalandį „Ateities“ spurtas aptirpo, o „Tera“ vis dažniau apsilankydavo varžovų aikštės pusėje. Kaip bebūtų, prie Tomo Čepulio vartų gaisrai nekilo nei karto.

Per pertrauką buvo pakeista daugiau nei pusė komandos – jaunuosius lyderius pakeitė vyresni kolegos.

„Mūsų šeštadienį laukia Elitinės lygos rungtynės, tad nesinorėjo varginti komandos lyderių. Manyčiau, kad pirmasis kėlinys mums labiau pavyko“, – rungtynes komentavo Dainius Gudaitis.

Po pertraukos aikštėje pagausėjo klaidų tiek vienos, tiek kitos komandos žaidime. Vienintele klaida pasinaudoję „Teros“ futbolininkai, rezultatą išlygino.

Po šių lygiųjų „Ateitis“ su keturiais taškais yra septinta; „Tera“ – devinta.