II lygoje – beviltiškas pralaimėjimas „Kaunui“

2013.06.29

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių XI turo rungtynes Fanų stadione 0:2 (0:1) pralaimėjo F.B.K. „Kaunas“.

Kauniečiai įvarčius mušė 9-ąją minutę ir pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Pralaimėta, tarytum, netragiškai, tačiau rungtynių rezultatas neatspindi varžybų eigos.

Kauno klubui iš esmės rimčiau pasipriešinti nepavyko. Bemaž visas rungtynes teko gintis. 43-ą už minutę už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo pašalintas „Ateities“ vidurio gynėjas Gytis Gvozdas. Tad visą antrąją kėlinį mūsiškiams teko rungtyniauti nevisos sudėties, todėl svečių persvara buvo milžiniška.

Tenka pažymėti, jog „Kauno“ žaidėjai kamuolį į vartus pasiuntė dar tris kartus, bet šie įvarčiai neįskaityti dėl nuošalės.

FM „Ateitis“ – F.B.K. „Kaunas“ 0:2 (0:1)

Įvarčiai: Gintaras Griškevičius (9 min.), Juanas Sevilla Sevilla (47 min.).

Per kitas penktadienio XI turo rungtynes Vilniaus MRU 7:1 sutriuškino Jonavos „Fajetoną“, nors po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 1:1.

Su taškų pirmenybėse dar nepelniusia „Fajetono“ komanda „Ateities“ futbolininkai liepos 3-ąją žais Jonavoje. Į šias varžybas mūsiškiai atvyks iš Klaipėdos, kur šeštadienį prasidėjo FM „Ateitis“ treniruočių stovykla.