II lygos pirmenybėse – pirmoji pergalė!

2013.06.04

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus. Antradienį per 6-ojo turo principinį sostinės derbį 2:1 (1:1) įveikti „Granito“ futbolininkai. Po šios pergalės „Ateitis“ iš paskutinės vietos pakilo į 11-ą poziciją.

Po pirmųjų „Granito“ atakų mūsiškiai pradėjo atsakyti greitais išpuoliais. 21-ą minutę „Ateities“ puolėjas Karolis Šidlauskis pabėgo nuo varžovų gynėjų, bet jo reidą baudos aikštelėje neleistinu būdu nutraukė „Granito“ vartininkas. 11 metrų baudinys. Pats K.Šidlauskis jį realizavo nepriekaištingai – 1:0.

Po įvarčio mūsiškiai perėmė iniciatyvą, o jaunųjų „Ateities“ žaidėjų spaudimas priešininkams buvo akivaizdžiai netikėtas. Deja, 31-ą minutę po kampinio šiurkščiai suklysta savo baudos aikštelės prieigose ir po smūgio iš 17 metrų atstumo rezultatas tapo lygus – 1:1.

38-ą minutę K.Šidlauskis vėl išbėgo vienas vartininką, bet per toli atleido kamuolį ir vartų sargas spėjo likviduoti pavojų. Į tai prieš pat pertrauką „Granitas“ atsakė smūgiu į skersinį.

Antrajame kėlinyje daugiau atakavo varžovai. Keletą kartų, pademonstravęs žaibišką reakciją, mūsiškius nuo įvarčio gelbėjo vartininkas Tomas Molnikas. Tačiau „Ateities“ žaidėjai nepamiršo savo pavojingiausio ginklo – kontratakų.

87-ą minutę vienas toks išpuolis baigėsi antruoju mūsiškių įvarčiu. Po K.Šidlauskio smūgio kamuolys lietė varžovų žaidėją ir pakreipęs kryptį atsidūrė vartuose – 2:1. Trečiasis Karolio įvartis šiose II lygos pirmenybėse atnešė pirmąją pergalę.

Per bekompromises rungtynes būta daug pražangų. Tačiau šiurkštus, o kartais ir nesportiškas varžovų elgesys, mūsiškių neišmušė iš vėžių.

Arbitras vilnietis Donatas Dirmeikis Fanų stadione aistras gesino 7-iomis geltonosiomis kortelėmis: „Granito“ žaidėjai įspėti keturis kartus,  „Ateities“ futbolininkai – tris. Iš mūsiškių jas Paulius Širvys, Lukas Valvonis, Artūras Krasnoložskis.

FM „Ateitis“ – FK „Granitas“ 2:1 (1:1)

Įvarčiai: 21 min. 1:0 Karolis Šidlauskis  (21 min. iš 11 m baudinio) , 1:1 Jevgenijus Ravda (31 min.), 2:1 Karolis Šidlauskis (87 min.).

7-ojo turo rungtynes FM „Ateitis“ birželio 11 d. (antradienį) Fanų stadione 18 val. žais su „Trakų“ antrąja komanda.