Jaunių pirmenybėse – šimtaprocentis rezultatas

2013.09.09

Visos trys FM „Ateitis“  komandos Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybėse savaitgalį  įtikinamai įveikė Šiaulių FA „Šiauliai“ ekipas.

„Ateities“ 2000 metų futbolininkai Vilniaus Fanų stadione šiauliečius sutriuškino net 10:1 (5:0).Džiugas Tijūnėlis įmušė 4 įvarčius, Matas Gudaitis – 2, Vilius Žydelis, Žygimantas Urbietis, Tomas Milevskis, Justinas Marazas pasižymėjo po kartą.

Mūsų futbolo mokyklos 1999 metų komanda FA „Šiauliai“ nugalėjo rezultatu 7:0 (2:0). Mato Radžiukyno sąskaitoje 4 įvarčiai, Jurijus Serbinas  svečių vartininką „nuginklavo“ du kartus, Daimonas Apitionokas – kartą.

FM „Ateitis“ 1996-1997 metų komanda Šiauliuose FA „Šiauliai“ futbolininkus įveikė 3:1 (1:0). Pirmąjį įvartį į šeimininkų vartus 7-ąją minutę įmušė Jaroslavas Ilcevičius. Antrajame kėlinyje Motiejus Jokšas rezultatą padidino, o po to Motiejus realizavo ir 11 metrų baudinį – 3:0.

Rungtynėms baigiantis šiauliečiai rezultatą sušvelnino. Po kelių minučių į mūsiškių vartus skirtas 11 metrų baudinys, kurį vartininkas Artiomas Tarianikovas sugebėjo atremti.

FM „Ateitis“ komandos jaunių pirmenybėse rungtyniauja be nuostolių: 1996-97 ir 2000 m. komandos iškovojo trečiąsias pergales, o 1999 m. ekipa laimėjo antrąsias varžybas.

Šeštadienį, rugsėjo 14-ą laukia 4-ojo turo varžybos su Panevėžio FA-FK „Ekranas“. 1999-97 m. komanda su panevėžiečiais 12 val. žais Fanų stadione, o 1999 ir 2000 m. ekipos vyks į Panevėžį.

Lietuvos jaunių I lygos pirmenybes pradėjo FM „Ateitis“ 1998 metų komanda, kuri po atkaklios kovos Fanų stadione 0:1 (0:0) nusileido Visagino SC. Svečiai pergalingą įvartį įmušė pačioje dvikovos pabaigoje.

Sekmadienį  mūsų futbolo mokyklos 1998 m. ekipa išvykoje žais su Trakų futbolininkais.