Keturiolikmečiai Minske – treti

Minske įvykusiame BATE tarptautiniame turnyre, tarp aštuonių dalyvių buvo ir „Ateities“ 2000 m. gimimo auklėtiniai, kurie laimėję trejas rungtynes iš ketverių, iškovojo trečiąją vietą.

Debiutinėse turnyro rungtynėse, vilniečiai 0:2 nusileido turnyro nugalėtojams ir šeimininkams BATE futbolininkams. Taip pat grupės varžybose buvo pasiektos dvi pergalės: Ostrovetskij klubas nugalėtas 3:0, Vinicos 2:0.

Antrą vietą grupėje užėmę „Ateities“ futbolininkai dvikovoje dėl trečios pozicijos 2:0 įveikė Rygos „Šitik“ komandą. Finale dviejų grupių nugalėtojų Minsko FK ir Borisovo BATE dvikovą pastarieji laimėjo 2:1.

Geriausiu turnyro puolėju pripažintas Matas Gudaitis, o geriausiu „Ateities“ žaidėju Džiugas Tijūnėlis.