Kovoje dėl medalių – sunki pergalė

Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų pirmenybėse Panevėžyje „Ateitis“ 2:1 nugalėjo šeimininkų komandą bei tęsia kovą dėl čempionato medalių. Priminsime, kad pirmąją tarpusavio dvikovą tokiu pačiu rezultatu pergalę šventė panevėžiečiai.
Teritorinę ir žaidybinę persvarą pirmajame kėlinyje turėję vilniečiai, į priekį išsiveržė prieš teisėjui paskelbiant pirmosios rungtynių dalies pabaigą.
Po efektingo reido Jaroslav Ilsevič atidavė kamuolį Arnui Grygaliui, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.
Antrasis kėlinys per daug nesiskyrė nuo pirmojo – iniciatyva ir toliau priklausė svečiams iš Vilniaus. Viename iš sukurtų pavojingų epizodų pasižymėjo pirmojo rezultatyvaus perdavimo autorius J.Ilsevič.
Po šio įvarčio ir toliau iniciatyva priklausė „Ateiteis“ komandai, kuri kurdama atakas, viename epizode prisižaidė. Panevėžiečiai surengė kontrataką ir pelnė gražų įvartį.
 „Privalėjome laimėti lengviau, tačiau kol kas labai trūksta stabilumo, todėl susitikimo pabaigoje atsirado nervinė įtampa. Gerai, kad viskas gerai baigėsi“, – rungtynių pabaiga neliko sužavėtas treneris Romas Juknevičius.
Po šios pergalės „Ateitis“ ir toliau dalinasi antrą – trečią pozicijas.