Natūralioje aikštėje „pakirto“ kojas

2013.05.29

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 5-ojo turo rungtynės Kaune Prienų „Rūdupiui“ pralaimėtos rezultatu 1:7 (1:2), nors mūsiškiai pirmieji įmušė įvartį.

„Rūdupis“, kurį treniruoja buvęs Lietuvos nacionalinės rinktinės saugas Darius Maciulevičius, tapo pernykščių II lygos Pietų zonos pirmenybių nugalėtoju. Tačiau per pirmąjį kėlinį Kauno žemės ūkio stadione sutriuškinimu tarytum ir „nekvepėjo“.

Dar daugiau. 28-ą minutę po kontratakos puolėjas Ernestas Juchnevičius „Ateities“futbolininkus išvedė į priekį. Tačiau mūsiškiams katastrofiškai susiklostė kėlinio pabaiga, kai per minutę (42 ir 43 min.) varžovai įmušė du įvarčius, kaip sakoma, „į rūbinę“.

Perėjimas nuo dirbtinės ant natūrios žolės aikštės retai būna be pasekmių, nes dirba visai kitos kojų raumenų grupės. Antrajame kėlinyje „Ateities“ žaidėjai vis labiau silpo ir žiauriai klydo gynyboje. Patyrę „Rūdupio“ futbolininkai tuo pasinaudojo, įmušdami dar penkis įvarčius. Varžovų puolėjas Tadas Straleckas per šias rungtynes pasižymėjo „chet-triku“.

„Rūdupis“ – „Ateitis“ 7:1 (2:1)

Įvarčiai: 0:1 Ernestas Juchnevičius“ (28 min.). 1:1 Tadas Straleckas (42 min.), 2:1 Tadas Straleckas (43 min.), 3:1 Rolandas Gumbrys (56 min.), 4:1 Darius Maciulevičius (66 min.), 5:1 Adas Golmanas (70 min), 6:1 Tadas Straleckas (84 min), 7:1 Mantas Karčiauskas (90 min.).

FM „Ateitis“ ekipa 6-ojo turo rungtynes birželio 4 d. (antradienį) 18 val. Fanų stadione žais Vilniaus „Granitu“, kuris taškų taip pat dar neturi.