Naujasis FM ir FA Ateitis treneris – Elvinas Ališauskas

Pristatome Jums mūsų naująjį futbolo mokyklos ir futbolo akademijos Ateitis trenerį Elviną Ališauską. 

Didžiuojamės, kad Elvinas yra buvęs mūsų mokyklos auklėtinis, kuris 2016 m. su FM “Ateitis” komanda tapo U-17 Elitinės lygos čempionu. 

Tuomet jaunojo futbolininko karjeroje sekė fantastiškas etapas: nuo 2016 m. pabaigos iki 2020 m. FK “Trakai” komandoje (dabartinis FK “Riteriai” klubas), kuriame per vieną sezoną Pirmojoje lygoje su dublerių komanda pavyko pasiekti aukštą rezultatą – įmušęs 15 įvarčių Elvinas tapo Pirmosios lygos Top 2 scorer’iu, taip pat debiutavo tiek A lygoje, tiek Europos lygos varžybose prieš Belgrado Partizan komandą. 2019 m. sezonas Elvinui buvo nesėkmingas – beveik visą sezoną lydėjo traumos, todėl nesusiklosčius aplinkybėms 2020 m. pasitraukė iš FK “Riteria” komandos. 2020 m. sezonas buvo daug žadantis – pasiūlymas prisijungti prie BFA komandos Pirmojoje lygoje buvo priimtas ir startas buvo sėkmingas, tačiau traumos sekė viena po kitos ir vėl.  2021 m. sezono pasiruošimo metu buvo gautas pasiūlymas prisijungti prie Alytaus “Dainavos” komandos: po gautos mini traumos nepavyko susitarti su klubu dėl galimybės likti, tad Elvinas grįžo į Vilnių, kur nuspręndė baigti savo futbolininko karjerą. 

“Tuomet sulaukiau savo buvusio trenerio Dainiaus Gudaičio skambučio su pasiūlymu prisijungti prie jo trenerių komandos ir padėti atstovauti FM “Ateitis” komandai Antrojoje lygoje. Dėl traumų gausos nepavyko pasiekti futbolininko karjeros, tačiau labai džiaugiuosi, kad mano patirtimi ir meile futbolui patikėjo mano vienas pirmųjų trenerių, tad šiuo metu galiu prisidėti prie didelės Ateities trenerių komandos. Žinau, kad padėsiu pasiekti savo svajonių futbolo aikštėje jauniesiems futbolininkams, kurie treniruojasi FM ir FA Ateitis komandose”, – dalinosi savo įspūdžiais Elvinas Ališauskas.

“Labai malonu, kai tavo auklėtiniai užauga, tampa talentingais ir ambicingais futbolininkais. Elvinas buvo vienas perspektyviausių savo komandos žaidėjų (2016 m. FM “Ateitis” komanda), todėl labai gaila, kad traumos sustabdė sklandžią ir sėkmingą futbolo karjerą. Aš tikiu Elvino kaip futbolo trenerio sėkme, nes jis turi visas reikalingas tam savybes – patirtis didžiajame futbole, tikslo siekimas bei meilė futbolui. Mūsų mokyklos ir akademijos auklėtiniai jau turėjo progos susipažinti bei dirbti kartu su Elvinu, tad noriu palinkėti puikaus trenerio karjeros starto ir didelių pasiekimų” – komentavo FM Ateitis sporto direktorius Dainius Gudaitis.

Šiuo metu Elvinas dirba su 2010, 2009 ir 2015 metų komandomis. Mes linkime sėkmingos trenerio karjeros pradžios ir tikime tavo sėkme.

Čia auga futbolo ateitis!