Naujienos iš LFF II Lygos

PUIKIOS NAUJIENOS!

Kovo 10-ą dieną LFF Vykdomojo komiteto posėdžio metu buvo patvirtintos II lygos komandos ir naujasis formatas: nuo šio sezono pirmenybių formatas keičiasi – regioniniu principu vykdomų varžybų nebeliks, visos II lygos komandos startuos bendroje lygoje, o už varžybų organizavimą atsakinga bus LFF.

FM “Ateitis” viena iš 20 komandų, kurios dalyvauja II Lygos Pirmenybėse!!! Norime pasidžiaugti, kad mes ir toliau einame savo tikslų link ir FM „Ateitis“ vyrų komandoje žaidžia tik mūsų buvę bei esami auklėtiniai, mokyklos treneriai. Todėl tikime, kad mūsų užduotis yra ne aukščiausias rezultatas, o kuo kokybiškiau integruoti mūsų vyriausiuosius auklėtinius į vyrų didijį futbolą. Žinoma, niekada nepamirštant ir gerų rezultatų.

Sąrašas komandų, dalyvaujančių II lygoje: „Utenos Utenis“; Kybartų „Sveikata“; Joniškio „Saned“; „Šilutė“; Vilniaus „Ateitis“; „Panevėžio Ekranas“; Kauno VJFM „Fortūna“; Klaipėdos FM; Vilniaus „Viltis“; Vilniaus „Panerys“; Kauno „Hegelmann Litauen“ B; Kėdainių „Nevėžis“ B; Telšių „Džiugas“ B; Vilniaus „Baltijos futbolo akademija“ B (BFA B); Alytaus „Dainava“ B; FA „Šiauliai“ B; Vilniaus „Žalgiris“ C; „Kauno Žalgiris“ C; Kauno „Be1 NFA“; Kauno raj. „Garliava“.

LFF II lygos startas numatytas kovo 26 – 28 dienomis.

Sekite mūsų naujienas, kuriose rasite karščiausią informaciją apie mūsų komandos rezultatus.