Neišnaudotų progų lietus lėmė dar vieną pralaimėjimą

Antros lygos Pietų zonoje rungtyniaujanti Vilniaus „Ateitis“ apmaudžiai 1:3 pralaimėjo vienam čempionato lyderių Panevėžio „Ekranui“. Šiose rungtynėse „Ateitis“ nepasinaudojo mažiausiai keturiomis fantastinėmis galimybėmis pasižymėti.

Jau pačioje susitikimo pradžioje „Ekranas“ dėl traumos neteko labai jiems svarbaus žaidėjo Vaido Kavaliausko. Kiek vėliau „iškrito“ ir geriausias ekipos žaidėjas Edgaras Baranauskas. Jų netekimas panevėžiečiams atsiliepė labai stipriai.

„Ateitis“ kūrė vieną po kitos progas ir 17 dvikovos minutę po Mariaus Zabarausko įvarčio išsiveržė į priekį. Tas pats M.Zabarauskas dar ne kartą pabėgo vienas prieš varžovų vartininką, tačiau įforminti dublio nesugebėjo.

„Ekranas“, savo ruožtu, tiek pirmojo, tiek antrojo kėlinių pabaigose savaisiais šansais pasinaudojo. Panevėžiečių įvarčiai krito 41, 87 ir 90+3 minutėmis.