Pirmenybių lyderiai vilčių nepaliko

2013.06.17

FM „Ateitis“ komanda Lietuvos II lygos Pietų zonos pirmenybių 8-ojo turo rungtynes Fanų stadione vieniems lyderių Vilniaus Mykolo Romerio universiteto (MRU) futbolininkams pralaimėjo 0:3 (0:1).

Varžovai į priekį išsiveržė jau 12-ą minutę, kai mūsų ekipos vidurio gynėjai „pramiegojo“ ataką per baudos aikštelės vidurį. Bemaž visą pirmąjį kėlinį „Ateities“ žaidėjams teko gintis, bet daugiau įvarčių išvengta.

Antrojo kėlinio pradžioje alkūnės traumą patyrė mūsiškių pagrindinis vartininkas Tomas Molnikas, kurį pakeitė Artiomas Tarianikovas.

60-ą mūsų futbolo mokyklos komandą surengė savo pavojingiausią išpuolį. Po Motiejaus Jokšo smūgio MRU vartininkas nukreipė kamuolį į kampinį.

67-ą minutę smūgiu iš baudos aikštelės varžovai įmušė antrąjį įvartį, o 84-ą minutę įtvirtino savo pergalę.

Birželio 26-ą FM „Ateitis“ Kaune turėjo žaisti su Nacionalinės futbolo akademijos (NFA) komanda, bet šio varžybos nukeltos į antrąjį ratą.

Birželio 28 d. (penktadienį) 19 val. 30 min. Fanų stadione laukia dvikova su „Kaunu“.

VIII turas

FM „Ateitis“ – MRU 0:3 (0:1)

Įvarčiai: 0:1 Jevgenijus Učajevas (12 min.), 0:2 Tomas Mickevičius (67 min.), 0:3 Rokas Janilionis (84 min.).

Vilniaus „Rotalis“ - Vilniaus „Bekentas“ 1:1
Jonavos „Fejetonas“ - Prienų „Rūdupis“ 1:3
NFA (Kaunas) - Trakų „Trakai-2“ 4:2
Kauno „Kaunas“ - Vilniaus „Granitas“ 2:3
Kybartų „Sveikata“ - Vilniaus „Gariūnai“ 1:4