Puikus startas: trys rungtynės – trys pergalės!

Visos trys FM „Ateitis“ komandos 2013-2014 metų sezono Lietuvos aukščiausiosios lygos jaunių pirmenybes pradėjo pergalingai.

Šeštadienį pirmieji sostinės Fanų stadione žaidė FM „Ateitis“ 1999 metų futbolininkai, kurių varžovas buvo Vilniaus FA „Ekranas“. Mūsiškiai iškovojo pergalę rezultatu 4:1 (1:0). Priešininkai buvo palaužti antrajame kėlinyje.

1999 metų ekipos lyderis Matas Radžiukynas įmušė du pirmuosius mūsiškių įvarčius. Pergalę įtvirtino Egidijaus Klimo ir Jurijaus Serbino taiklūs smūgiai.

Po to Fanų stadione FM „Ateitis“ 1996-1997 metų ekipa susisitiko su Marijampolės „Sūduva“. Keli pagrindiniai šios mūsų futbolo mokyklos komandos žaidėjai yra traumuoti, o puolėjas Lukas Valvonis atstovauja Lietuvos jaunučių rinktinei Palangoje vykstančiame  tarptautiniame turnyre.

Rungtynės su marijampoliečiais buvo gero lygio. Komandos keitėsi atakomis ir aikštėje vyko kieta, vyriška kova.

Šios principinės dvikovos baigtį nulemė rungtynių pabaigoje įmuštas efektingas „Ateities“ komandos saugo Vitalijaus Korablikovo įvartis – nugalėta 1:0 (0:0).

Sekmadienį jaunių pirmenybėse pergalingai startavo FM „Ateitis“ 2000 metų komanda, Marijampolėje žaidusi su „Sūduva“.

Piemasis rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių. Tačiau po pertraukos kamuolys į marijampoliečių vartus pasiųstas tris kartus ir laimėta įtikinamu rezultatu  3:0 (0:0).

Matas Gudaitis šeimininkų vartinininką „nuginklavo“ du kartus, Žygimantas Urbietis tai padarė kartą.

Antrojo turo rungtynes FM „Ateitis“ 2000 metų komanda ateinantį penktadienį, rugpjūčio 30-ąją Kybartuose žais su Vilkaviškio SM bendraamžiais.

Šeštadienį, rugpjūčio 31 d. FM „Ateitis“ 1996-97 m. komanda 13 val. Fanų stadione pradės varžybas su Šiaulių NFA.

Mūsiškių 1999 m. ekipa pagal tvarkaraštį tądien Kaune turėjo žaisti su NFA, bet šias rungtynes Nacionalinės futbolo akademijos atstovai nukėlė į rugsėjo 18 d.