Šį savaitgalį įvyko naujojo Ateitis CUP projekto startas – Ateitis CUP Young Talents turnyras!

Šį savaitgalį turnyre savo jėgas demonstravo U12 amžiaus grupės komandos iš Lietuvos, Švedijos ir Latvijos.
Nors pagal visus planus turnyre turėjo dalyvauti ir kitos top komandos iš Italijos, Sakartvelo ir Anglijos, tačiau šiuo metu dalis komandų savo keliones Europoje yra pristabdžiusios.

Mūsų mokyklą atstovavo FM Ateitis komanda, kurios gretas papildė ir FA Ateitis keli auklėtiniai. Džiugu, kad komandos vaikinukų futbolo lygis kas kartą auga ir matome, kaip vaikinai drąsiai ir su dideliu noru kovoja dėl pergalių. Deja, šį kartą ant apdovanojimų pjedės stalo užlipti nepavyko, tačiau tikime, kad ne tik medaliai vaikinams suteikia džiaugsmą. Sekantys kartai bus dar geresni, tad ir toliau treniruosimės tam, kad išmokti dar daugiau. FA Ateitis komandai taip pat šį kartą nepavyko pasipuošti medaliais, bet nenukabiname nosies ir laukiame sekančių turnyrų.

Šio savaitgalio Ateitis CUP Young Talents U12 nugalėtojais tapo:
1 vieta Be1 (Lietuva)
2 vieta FA Žalgirietis (Lietuva)
3 vieta FM Granitas (Lietuva)

Turnyro metu taip pat buvo apdovanoti ir penki geriausi turnyro žaidėjai, kuriuos pasveikino pagrindinis turnyro organizatorius Dainius Gudaitis ir Rimantas Turskis – legendinis Lietuvos futbolo žaidėjas. Visi nugalėtojai gavo prisiminimo statulėles bei Adidas Ad Rihla kamuolius – oficialius 2022 Pasaulio čempionato kamuolius.

Visą gegužės mėnesį mus džiugins ir kitų amžiaus grupių Ateitis CUP Young Talents turnyrai, kuriuose laukiame komandų iš Lietuvos, Sakartvelo, Latvijos, Estijos. Mes tikimės, kad sėkmingai startavęs projektas bus organizuojamas ir sekančiais metais!