SL Benfica dienos futbolo stovykla Vilniuje

SL Benfica futbolo klubas jau skaičiuoja daugiau nei šimto metų savo istoriją. Šis klubas pasižymi ne tik puikiais rezultatais Portugalijos bei Europos futbolo čempionatuose, tačiau ir giliomis jaunųjų žaidėjų ugdymo tradicijomis. Tad 2022 m. metais SL Benfica žengia pirmuosius savo žingsnius į Baltijos regioną! Futbolo akademija FA Ateitis yra pirmasis ir kol kas vienintelis šio super klubo partneris Baltijos šalyse.

Bendradarbiavimas pasižymės ilgalaikiais projektais, nukreiptais į Lietuvos vaikų ir jaunimo futbolo lygio kėlimą per sportines futbolo stovyklas, skirtas visiems norintiems tobulinti savo žinias bei įgūdžius su profesionaliais SL Benfica treneriais ir techniniais darbuotojais! Savo ruožtu FA Ateitis pradeda bendrus projektus, susijusius su akademijos auklėtinių sportinės programos kuravimu, futbolo trenerių iš Portugalijos integracijos į akademijos veiklą, glaudų darbą su skautais, kurie atidžiai stebės mūsų auklėtinius ir gabiausius jaunuolius kvies į SL Benficos akademijos treniruočių procesą Portugalijoje.

Tad su dideliu džiaugsmu pristatome Jums pirmąjį mūsų bendrą projektą – SL Benfica dienos futbolo stovyklą!

Stovyklos pagrindinė užduotis – pakviesti visus vaikus, kurie dega meile futbolui, kurie jau žengia ne pirmuosius savo žingsnius futbolo aikštėje ir nori susipažinti bei patirti portugališko futbolo skonį.

Stovykla vyks Vilniuje, Sportimos manieže, kur yra pačios geriausios treniruočių sąlygos futbolininkams! 

Dienos stovyklos susidės iš dviejų aukšto intensyvumo treniruočių; didelio kiekio žemo intensyvumo futbolo žaidimų; visi vaikai turės vaisių ir vandens pertraukėles; pietaus Urbihop viešbutyje; bendraus ir dirbs su SL Benfica treneriais aikštelėje ir už jos ribų; gaus dovanų oficialias SL Benfica stovyklos treniruočių aprangas; kiekvienas dalyvis gaus SL Benfica Stovyklos diplomą! O kas svarbiausia – gaus aukščiausio lygio futbolo treniruotes čia, Vilniuje, Jums nereikės niekur vykti į svečias šalis, kad įgauti naujos profesionalios patirties!

Dienos stovykla skirta vaikams nuo 2015 m. iki 2006 m. gimimo jauniesiems futbolininkams! Kviečiami visų futbolo organizacijų auklėtiniai! Jei atvyksite iš kitų miestų – mes pasirūpinsime ir Jūsų apgyvendinimu ir smagiu laiku Vilniuje!

Stovykos data: birželio 27 – liepos 1 dienomis.

Stovyklos vieta: Sportimos arena, Vilnius.

Stovyklautojų amžius: nuo 2015 m. iki 2006 m. gimimo vaikai.

Stovyklos kaina: 

FA Ateitis auklėtiniams tik 299 eur;

FM Ateitis auklėtiniams 330 eur;

Kitų organizacijų auklėtiniams 360 eur.

Jei registracija vyksta iš futbolo organizacijos pusės – didesnei nei 20 vaikų grupei iš vienos organizacijos taikomos išskirtinės nuolaidos!

Registracijos pabaiga birželio 15 dieną! 

Registruokitės el.paštu info@ateitisfa.lt arba telefonu 869440450.

Nepraleiskite šios progos ir suteikite savo vaikams aukščiausio lygio specialistų pagalba siekiant savo svajonių.