„Snaigės“ turnyre iškovota pergalė

„Snaigės“ turnyre dalyvaujanti „Ateities“ komanda tapo B grupės lyderė. Ji netikėtai 2:1 nugalėjo „Žalgirietį“, kuriam tai buvo pirmoji nesekmė turnyre.

„Komanda turėjo savo planą ir jį sėkmingai įvykdė. „Žalgirietis“ per visą pirmą kėlinį nesukūrė nei vienos progos ir dėl to norėčiau pagirti savo gynėjus, kurie sužaidė labai disciplinuotai. Mes po kontratakų sukūrėme dvi labai pavojingas situacijas – gaila, kad neįmušėme įvarčių.

Jei pirmajame kėlinyje „Žalgirietis“ turėjo teritorinę persvarą, tai antroje rungtynių dalyje, sakyčiau, žaidimas išsilygino. Jų rezultatas netenkino, todėl bandė daugiau atakuoti, o mes labai sėkmingai dukart kontratakavome ir pelnėme du įvarčius.

Žaidimasa tapo visiškai atviras, bet vėlgi mus gelbėjo sėkmingas gynėjų ir vartininko žaidimas.

„Ateitis“ – „Žalgirietis“ 2:1 (0:0). Teisėjas: S.Melnikovas

Įvarčiai:

46 min. T.Bagonas („Ateitis“)

49 min. I. Ilsevič („Ateitis“)

75 min. D.Kazakovič (11 m.) („Žalgirietis)