„Snaigės“ turnyre – šešta vieta

Savaitgalį pasibaigusiame „Snaigės“ turnyre „Ateities“ komanda užėmė šeštą vietą. Paskutinėse rungtynėse Romo Juknevičiaus auklėtiniai 2:7 pralaimėjo „Granito“ ekipai, kurios gretose žaidė buvęs Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkas Valerijus Mižigurskis.

„Rungtynių likimas buvo nuspręstas per pirmąsias 40 minučių. Pirmajame kėlinyje žaidė penkiolikmečiai mokyklos auklėtiniai, kurie pralaimėjo 0:4. Negaliu sakyti, kad mes neturėjome galimybių – tiesiog varžovai savo šansais pasinaudojo, o mes ne.

Antrajame kėlinyje išleidau vyresnius savo auklėtinius, deja, lūžio padaryti nesugebėjome. Visgi, jau buvo per didelis deficitas.

Kaip ir prieš turnyro pradžią kalbėjau, taip galiu pasakyti ir dabar – „Snaigėje“ yra puiki proga pasimokyti iš vyresnių. Nors mūsų gynyba buvo silpna, tačiau mums reikia išmokti realizuoti savo progas“, – pasakojo R.Juknevičius.