Trys „Ateities“ futbolininkų pergalės prieš „Taurą“

Lietuvos jaunių aukščiausiosios lygos pirmenybėse rungtyniaujančios visos trys FM „Ateitis“ komandos šeštadienį įveikė Kauno futbolo mokyklos „Tauras“ atstovus.

Trenerio Dainiaus Gudaičio vadovaujama FM „Ateitis“ 2000 m. ekipa Kaune FM „Tauras“-FK „Spyris“ komandą nugalėjo 3:1, nors po pirmojo kėlinio 1:0 pirmavo šeimininkai.

Po pertraukos du įvarčius į kauniečių vartus įmušė Matas Gudaitis, vieną – Džiugas Tijūnėlis.

„Ateities“ 2000 metų futbolininkai pirmauja čemmpionate. Jie per 6 žaistas rungtynes surinko 16 taškų: 5 pergalės, 1 lygiosios, įvarčių santykis – 24:6.

Šalies jaunių pirmenybių 1999 metų komandų lyderiai FM „Ateitis“ futbolininkai šventė 6 pergalę iš eilės. Šie D.Gudaičio treniruojami žaidėjai Kaune „Taurą“ nugalėjo 4:2 (3:1), nors pirmieji įvartį irgi įmušė varžovai.

Tris kartus kauniečių vartininką „nuginklavo“ Matas Radžiukynas, kuris šiose pirmenybėse jau įmušė 17 įvarčių.

Po fantastiško starto šios mūsų futbolo mokyklos rezultatas yra šimtaprocentis: 6 turai – 18 taškų! įvarčių santykis – 26:6.

FM „Ateitis“ 1996-97 metų komanda sostinė Fanų stadione po atkalios kovos Kauno „Taurą“ nugalėjo 1:0 (1:0).

Viską lėmė pirmojo kėlinio viduryje Luko Valvonio įmuštas įvartis, kai jis iš aštraus kampo baudos smūgiu pasiuntė kamuolį kauniečių vartininkų už nugaros.

Iki šio turo kauniečiai buvo vienvaldžiai pirmenybių lyderiai, bet po pergalės prieš juos į pirmąją lentelės poziciją pakilo  trenerio Romaldo Juknevičiaus vadovaujama mūsų futbolo mokyklos komanda.

FM „Ateitis“ 1996-97 m. ekipos sąskaitoje po 5 žaistų rungtynių yra 12 taškų: 4 pergalė, 1 pralaimėjimas, įvarčių santykis – 9:5.

Spalio 5 d. (šeštadienį) mūsų futbolo mokyklos atstovai žais su Klaipėdos komandomis.

FM „Ateitis“ 2000 m. komanda spalio 5 d. rungtynes su Klaipėdos FM Fanų stadione pradės 13 val. 30 min, o mūsų futbolo mokyklos 1999 m. ekipa su Klaipėdos FM „Baltai“ žais 15 val. 15 min.

1996-1997 m. futbolininkai ateinantį šeštadienį su Klaipėdos FM rungtyniaus uostamiestyje.

Vis sėkmingiau rungtyniaujantys ir pasitikėjimo savo galimybėmis įgyjantis FM „Ateitis“ 1998 m. komandos futbolininkai šeštadienį išvykoje I lygos pirmenybių rungtynes su Visagino komanda baigė be įvarčių – 0:0.

Mūsiškiai žaidė pranašiau ir buvo arčiau pergalės nei varžovai, bet neišnaudojo kelių puikių progų įvarčiams.

Spalio 3 d. (ketvirtadienį) 16 val. 30 min. Fanų stadione FM „Ateitis“ 1998 m. komanda žais su Trakų futbolininkais.