U-15 lygoje- apmaudi nesėkmė

„Ateities“ penkiolikmečiai 2:3 apmaudžiai pralaimėjo „Panerio-Lokomotyvo“ ekipai, nepaisant to, kad rungtynėse du kartus buvo priekyje. Komanda pralaimėjo praktiškai laimėtas rungtynes, nors žaidimas ypač antrajame kėlinyje buvo apylygis ir varžovai turėjo nemažai progų pelnyti įvartį.

„Gavome skaudžią bet gerą pamoką, kad reikia žaisti iki pat galo ir laikytis žaidybinio plano. Negaliu sakyti, kad žaidėme žymiai geriau už varžovus ir jie nenusipelnė laimėti. Varžovai žaidė pakankamai gerai ir neretai pranokdavo mus žaidimu ir pavojingomis progomis dėl mūsų pačių daromų klaidų gynyboje“, – po rungtynių kalbėjo treneris Š.Beivydas.

„Ateitis“ į priekį išsiveržė 4 minutę, kai po baudos smūgio kamuolį į tinklą pasiuntė Algirdas Krivickas. 43 minutę varžovai rezultatą išlygino, tačiau netrukus Mykolas Alekna dar kartelį išvedė „Ateitį“ į priekį.

„Žaidimas apsilygino, bet progų turėjome. Žaidimas buvo padrikas, netruko daug žaidybinio, techninio broko, ypač aikštės viduryje. Nepalaikėme kamuolio, isivėlėme į jų žaidimą. 45 minutę rezultata pavyko persverti Mykolui Aleknai, ir isiveržę į priekį per greitai patikėjome ateinančia pergale ir apskritai sustojome žaisti – niekur nebespėdavome, tad buvome nubausti rungtynių pabaigoje.

Paskutinę rungtynių minutę praleidome įvartį iš kampinio po grubios vartininko klaidos, o per pridėtą laiką praradome kamuolį aikštės krašte, į kontraataką pabėgo varžovų puolėjas ir pasiuntė į nokautą mūsų komandos žaidėjus. Po rungtynių netruko apmaudo ašarų ., negana to, pačioje pabaigoje traumą gavo ir mūsų puolėjas Mykolas Alekna. Didžiausia klaida mūsų buvo atsipalavimas pirmaujant , trūko koncentracijos, šalto proto. Visi žaidėjai bėgo tik mušti įvarčių, negalvodami apie gynybą o patys praleido gavo skaudžią pamoką“, – pasakojo Š.Beivydas.