Žaidimas – netinkamas, rezultatas – taip

Antros lygos Pietų zonoje rungtyniaujanti Vilniaus “Ateitis” 3:1 nugalėjo Alytaus “Dainavos B” komandą bei turnyre pavijo antroje pozicijoje esančią Kybartų “Sveikatą”. Po įvartį nugalėtojams pelnė: Erikas Mitsui, Remigijus Semėnas ir rezultatyviausias čempionato žaidėjas Matas Gudaitis.

“Po pertraukų visada sunku žaisti ir tai labai jautėsi. Tokiais atvejais, kaip sakoma, svarbiau yra ne žaidimas, o rezultatas. Ypač, įvertinus tai, kad pirmieji praleidome įvartį”, – po rungtynių sakė Tomas Staniūnas.

“Ateities” ekipai dvikova prasidėjo siaubingai – antrąją minutę po klaidų vitrinės įvartį į savo vartus įsimušė Remigijus Semėnas.

Vėliau žaidimas irgi nebuvo idealus, tačiau lygiai tokiu pačiu žaidimu atsakė ir jaunieji alytiškiai. Viena “Ateities” progų virto komandos naujoko iš Brazilijos E.Mitsui įvarčiu.

“Labai svarbu, kad po išlyginamojo įvarčio nesustojome”, – teigė T.Staniūnas.

Dar po aštuonių minučių R.Semėnas pasižymėjo kuriozišku įvarčiu, kuris privertė nusišypsoti ir patį įvarčio autorių. Bandydamas pakelti kamuolį į baudos aikštelę, R.Semėnas jį pakėlė kiek per stipriai, o alytiškių vartininkas gaudydamas kamuolį, įsimetė jį į savo vartus.

Po pertraukos tapo kiek sunkiau. Per trumpą laiką dvi geltonas korteles užsidirbo Tomas Katilius ir aikštės šeimininkų aikštėje liko dešimt. Tiesa, nuo to nei “Ateities” žaidimas pablogėjo, nei “Dainavos B” – pagerėjo.

Viską išsprendė kontrataka besibaigiant rungtynėms – M.Gudaitis, pabėgęs nuo varžovų gynėjų, efektingu smūgiu padėjo tašką ir kartu su antrojo įvarčio autoriumi R.Semėnu bėgo šokti pergalės šokį.

M.Gudaičiui tai jau keturioliktas tikslus smūgis šiose pirmenybėse. Pagal šią statistiką jis visoje lygoje užima pirmą vietą.

Tiesa, per pridėtą laiką M.Gudaitis darsyk analogiškai pabėgo nuo varžovų, tik šįsyk pasižymėti jam nepavyko.